Яким нормативом регулюється розміщення зелених насаджень на території земельних ділянок, наданих для житлового будівництва?

Яким нормативом регулюється розміщення зелених насаджень на території земельних ділянок наданих для житлового будівництва? Держбудом надано роз"яснення що відповідно до вимог державних будівельних норм ДБН 79-92 "Житлові будинки для індивідуальних забудовників України" встановлені наступні відстані для зелених насаджень: від стін будинків та споруд до осі дерев встановлена відстань 5 м для кущів - 1 5 м; від межі сусідньої ділянки до осі дерев відстань повинна становити 3 м для кущів - 1 м. Ці норми стосуються дерев діаметром крон до 5 м та мають бути збільшені для дерев з кроною більшого діаметра. Гілки дерев та кущів не повинні перетинати меж сусідніх ділянок. У випадку проникнення коренів і гілок дерев з однієї земельної ділянки на іншу власники та землекористувачі земельних ділянок мають право відрізати корені дерев і кущів які проникають із сусідньої земельної ділянки якщо таке проникнення є перешкодою у використанні земельної ділянки за цільовим призначенням та керуватись вимогами добросусідства ст.103 ст.105 Земельного Кодексу України . Роз`яснення: Держбуд