Чи регламентується відстань від житлової забудови до складських приміщень у державних будівельних нормах?

Чи регламентується відстань від житлової забудови до складських приміщень у державних будівельних нормах? Згідно з п.4.5 державних будівельних норм ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень" розмір мінімального санітарно-захисного розриву для всіх виробничих будівель і складів які не виділяють у навколишнє середовище шкідливих з неприємним запахом і пожежонебезпечних речовин не створюють підвищення рівнів шуму вібрації електромагнітних випромінювань і не вимагають під’їзних залізничних шляхів повинен становити не менше 50 м. Зазначена норма стосується і підприємств із невеликим вантажообігом не більше 40 автомашин за добу в одному напрямку які можуть розташовуватись у межах сельбищної території. У інших випадках згідно з п. 4.10 вказаних норм розміри санітарно-захисної зони визначаються місцевими правилами забудови залежно від конкретного характеру шкідливого впливу на середовище. Роз`яснення: Держбуд