Який порядок прийняття в експлуатацію об’єктів, які не є державною власністю?

Який порядок прийняття в експлуатацію об’єктів які не є державною власністю? Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.08.92 №449 “Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів державного замовлення” п.2 порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів не включених до державного замовлення визначається Радою міністрів Автономної Республіки Крим обласними Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями за погодженням з Держбудом України. На підставі зазначеної постанови у кожному регіоні затверджені за погодженням із Держбудом положення про порядок прийняття в експлуатацію об’єктів що не є державною власністю. Всі вимоги порядку прийняття в експлуатацію об’єктів недержавної власності визначені у цьому положенні. Роз`яснення: Держбуд