Який порядок визначення площ балконів, лоджій, веранд?

Який порядок визначення площ балконів лоджій веранд? Згідно з п. 2 чинних будівельних норм СНіП 2.08.01-89 "Житлові будинки" Додаток № 2 "Правила підрахунку площі квартир у будинках і гуртожитках житлової площі гуртожитків площі житлових споруд площі приміщень будівельного об'єму площі забудови і поверховості житлових приміщень" загальну площу квартир слід визначати як суму площ їх приміщень вбудованих шаф а також лоджій балконів веранд терас і холодних кладових що підраховуються з наступними знижувальними коефіцієнтами: для лоджій - 0 5 від площі самої лоджії для балконів і терас - відповідно 0 3 для веранд і холодних кладових - 1 0. У розділі "Терміни і визначення" додаток № 1 термін "веранда" має визначення: "засклене неопалюване приміщення прибудоване до будинку або вбудоване в нього". Враховуючи викладене при підрахунку площ засклених балконів і лоджій їх слід прирівнювати до приміщень веранд із застосуванням коефіцієнта 1 0. Роз`яснення: Держбуд