Наше приватне підприємство не має своєї виробничої бази. У штаті підприємства є електрозварники, слюсарі-монтажники технологічного устаткування, електромонтажники, які не мають своїх постійних робочих місць, а виконують роботи на підприємствах замовників. Відповідно у них змінюються робочі місця і умови праці. Чи потрібно нам проводити атестацію робочих місць за умовами праці згаданим працівникам?

Haшe приватне підприємство не має своєї виробничої бази. У штаті підприємства є електрозварники слюсарі-монтажники технологічного устаткування електромонтажники які не мають своїх постійних робочих місць а виконують роботи на підприємствах замовників. Відповідно у них змінюються робочі місця і умови праці. Чи потрібно нам проводити атестацію робочих місць за умовами праці згаданим працівникам? У п. 3 постанови Кабінету Міністрів від 1 серпня 1992 р. № 442 «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» зазначено що керівники підприємств та організацій незалежно від форм власності та господарювання повинні провести атестацію робочих місць визначити за її результатами перелік робочих місць виробництв робіт професій і посад з пільговим пенсійним забезпеченням та ознайомити з ним трудящих. Тому робочі місця з шкідливими умовами праці повинні бути атестовані незалежно від того де ці робочі місця знаходяться. Роз`яснення: С. РЯБОКОНЬ начальник відділу державної експертизи умов праці Міністерства праці та соціальної політики Охорона праці № 9 2003