У березні 2003 р. керівництво нашого підприємства звернулося до місцевого відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві із заявою про знижку страхового тарифу у зв'язку з тим, що протягом останніх півтора року на фабриці не було нещасних випадків на виробництві. Але було отримано негативну відповідь. Чи правомірні такі дії?

У березні 2003 р. керівництво нашого підприємства звернулося до місцевого відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві із заявою про знижку страхового тарифу у зв`язку з тим що протягом останніх півтора року на фабриці не було нещасних випадків на виробництві. Але було отримано негативну відповідь. Чи правомірні такі дії? Законом «Про внесення змін до Закону України «Про страхові тарифи на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання які спричинили втрату працездатності» від 03.04.2003 p. № 660-IV дію ст. 47 Закону «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання які спричинили втрату працездатності» в частині встановлення знижки чи надбавки до страхового тарифу до 1 січня 2005 р. призупинено. Тому відмова керівництва відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Ленінському районі Харкова у знижці страхового тарифу вашому підприємству правомірна. Роз`яснення: О. БУБУЙОК заступник директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Охорона праці № 9 2003