Я працюю зварником в магістральних електричних мережах. Чи праві мої безпосередні керівники, які часто пропонують мені проводити зварювальні роботи на посудинах, в яких міститься трансформаторне масло під тиском?

Я працюю зварником в магістральних електричних мережах. Чи праві мої безпосередні керівники які часто пропонують мені проводити зварювальні роботи на посудинах в яких міститься трансформаторне масло під тиском? Згідно з п. 8.1.1.17 Правил пожежної безпеки України затверджених наказом МНС України від 19.10.2004 р. № 126 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 04.11.2004 р. за № 1480/10009 не дозволяється виконувати вогневі роботи на апаратах і комунікаціях заповнених горючими й токсичними матеріалами а також на тих що перебувають під тиском негорючих рідин газів парів і повітря або під електричною напругою. Технологічне обладнання на якому передбачається проведення вогневих робіт має бути приведене в пожежовибухобезпечний стан до початку цих робіт видалено пожежови-бухонебезпечні речовини та відклади відключено діючі комунікації виконано безпечними методами очищення пропарювання промивання забезпечено вентиляцію та контроль за повітряним середовищем тощо . Роз`яснення: Охорона праці № 6 2005