Чи діють тепер Правила відшкодування власником підприємства шкоди, заподіяної працівникові на виробництві?

Чи діють тепер Правила відшкодування власником підприємства шкоди заподіяної працівникові на виробництві? Правила відшкодування власником підприємства установи та організації або уповноваженим ним органом шкоди заподіяної працівникові ушкодженням здоров'я пов'язаним із виконанням ним трудових обов'язків відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів від 23 червня 1993 р. № 472 застосовувались до створення Фонду соціального страхування від нещасних випадків. Крім того частиною другою розділу XI «Прикінцеві положення» Закону про соціальне страхування від нещасного випадку передбачено що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом законодавчі та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині що не суперечить цьому Закону. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 1 1 липня 2001 р. № 807 зазначені Правила втратили чинність. Роз`яснення: Відповідає директор Департаменту політики державного соціального страхування Міністерства праці та соціальної політики Олена СКРИПНИК. Науково-виробничий журнал «Охорона праці» №8 2001