Згідно з Правилами будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів (ДНАОП 0.00-1-03-02) під час роботи за типовими технологічними картами мають бути заповнені карти прив'язки технологічної карти до місцевих умов. У Правилах будови і безпечної експлуатації підйомників (НПАОП 0.00-1.36-03) такого пункту немає. Чи треба провадити прив'язку до місцевих умов під час роботи за типовими технологічними картами для виконання робіт із застосуванням підйомників?

"Згідно з Правилами будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів ДНАОП 0.00-1-03-02 під час роботи за типовими технологічними картами мають бути заповнені карти прив'язки технологічної карти до місцевих умов. У Правилах будови і безпечної експлуатації підйомників НПАОП 0.00-1.36-03 такого пункту немає. Чи треба провадити прив'язку до місцевих умов під час роботи за типовими технологічними картами для виконання робіт із застосуванням підйомників?" "А. Ленчевський інженер з нагляду за утриманням та безпечною експлуатацією вантажопідіймальних кранів і підйомників ВАТ «Енергетична компанія «Севастопольенерго»" "Відповідно до вимог п. 10.5.27ш чинних Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кра- нів далі Правила підіймання і переміщення вантажів стріловими самохідними кранами має виконуватись у відповідності з типовими технологічними картами безпечного виконання робіт. Така вимога Правил була встановлена наявністю розроблених раніше типових технологічних карт на виконання однотипних операцій з підіймання і переміщення стандартних вантажів. Для виконання типових робіт підйомниками типові технологічні карти не розроблялись і тому у Правилах будови і безпечної експлуатації підйомників НПАОП 0.00-1.36-03 аналогічна вимога не встановлювалась." Роз`яснення: Охорона праці № 6 2006