Порядком розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві передбачено, що до складу спеціальної комісії включається представник місцевої адміністрації у разі, якщо нещасний випадок стався з особою, яка забезпечує себе роботою самостійно, або внаслідок дорожньо-транспортної події. Чи має право зазначений представник на включення його до складу комісії в інших випадках за відсутності вищого органу підприємства?

Порядком розслідування та ведення обліку нещасних випадків професійних захворювань та аварій на виробництві передбачено що до складу спеціальної комісії включається представник місцевої адміністрації у разі якщо нещасний випадок стався з особою яка забезпечує себе роботою самостійно або внаслідок дорожньо-транспортної події. Чи має право зазначений представник на включення його до складу комісії в інших випадках за відсутності вищого органу підприємства? "І. Дарниченко заступник начальника відділу праці Управління праці та соціального захисту населення м. Сєверодонецьк Луганська область " Відповідно до п. 42 Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків професійних захворювань і аварій на виробництві затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 25.08.2004 р. № 1112 у разі відсутності органу до сфери управління якого належить підприємство до складу спеціальної комісії включається представник місцевої адміністрації. Роз`яснення: С. ЖУЛІДОВ начальник управління організації державного нагляду та обліку травматизму Держпромгірнагляду МНС України Охорона праці № 6 2006