Працівники місцевого органу Держпожнагляду вимагають оснащення приміщень адміністративно-побутових комбінатів цехів нашого підприємства автоматичною пожежною сигналізацією згідно з таблицею 1 п. 2 Переліку однотипних за призначенням об'єктів, які підлягають обладнанню автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації, затвердженого наказом МНС України від 22.08.2005 р. № 161, як адміністративно-офісні будинки. Чи вірно це?

Працівники місцевого органу Держпожнагляду вимагають оснащення приміщень адміністративно-побутових комбінатів цехів нашого підприємства автоматичною пожежною сигналізацією згідно з таблицею 1 п. 2 Переліку однотипних за призначенням об'єктів які підлягають обладнанню автоматичними установками пожежогасіння та пожежної сигналізації затвердженого наказом МНС України від 22.08.2005 р. № 161 як адміністративно-офісні будинки. Чи вірно це? І. Хараім директор з охорони праці ВАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» м. Кривий Ріг Відповідно до вимог п. 1.31 СНиП 2.09.04-87 «Административные и бытовые здания» обладнанню автоматичною пожежною сигналізацією підлягають адміністративні та побутові будинки виробничих підприємств які стоять окремо з числом поверхів більше чотирьох за виключенням приміщень з мокрим процесом. Роз`яснення: О. ЄВСЕЄНКО заступник начальника Державного департаменту пожежної безпеки МНС України Охорона праці № 7 2006