Чи дозволяється лікарю виїзної бригади «швидкої допомоги», інваліду II групи (загальне захворювання), пенсіонеру за віком працювати у нічний час? Якщо дозволяється, то які документи для цього потрібні?

Чи дозволяється лікарю виїзної бригади «швидкої допомоги» інваліду II групи загальне захворювання пенсіонеру за віком працювати у нічний час? Якщо дозволяється то які документи для цього потрібні? В Буртик головний лікар Тисменицької міської лікарні Івано-Франківська область "Відповідно до ст. 12 Закону «Про охорону праці» і частини другої ст. 55 Кодексу законів про працю робота інвалідів у нічний час допускається лише за їхньої згоди і за умови що це не суперечить медичним рекомендаціям. Статтею 172 КЗпП також передбачено що залучення інвалідів до надурочних робіт та робіт у нічний час без їхньої згоди не допускається. Підприємства які використовують працю інвалідів зобов'язані створювати для них умови праці з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальних програм реабілітації вживати додаткових заходів щодо безпеки праці що відповідають специфічним особливостям цієї категорії працівників." Роз`яснення: Охорона праці № 8 2006